O nas

Od prawie 10 lat dzielimy się pięknem i luksusem z Klientami z całej Europy. Mamy na koncie dziesiątki inwestycji w najwspanialszych miastach Starego Kontynentu i przekonanie, że wciąż jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

Design

Design – czyli to, co wyróżnia nas na rynku i co zapewnia nam ciągły rozwój. Bezkompromisowo luksusowy, wyjątkowy, jak nasi projektanci i architekci wnętrz.

Wizyta w pracowni i umowa

Po pierwszym spotkaniu i omówieniu założeń oraz zakresu prac przygotowujemy indywidualną ofertę. Podpisany później kontrakt obejmuje zazwyczaj przeprowadzenie wszystkich prac, tj. projekt aranżacji wnętrz, prace budowlano-wykończeniowe oraz dostawę materiałów i elementów wyposażenia. Po podpisaniu umowy rozpoczynamy realizację projektu.

Koncepcja i Projekt

W pierwszej kolejności opracowujemy dokumentację i szczegółową inwentaryzację wnętrz. Następnie wykonujemy projekty funkcjonalne. Po ich zatwierdzeniu projekty aranżacji przedstawiamy za pomocą wizualizacji. To na tym etapie kształtuje się ostateczny charakter wnętrz. Równolegle z pracami projektowymi pilnujemy założonego wcześniej budżetu. W projekcie wykonawczym precyzujemy wszystkie detale jak połączenia materiałów czy projektujemy indywidualnie zlecone meble.

Realizacja i nadzór wykonawczy

Mając oparcie w projekcie opracowujemy harmonogram prac i dostaw a zaraz potem przystępujemy do realizacji. Na bieżąco monitorujemy postęp prac budowlano-wykończeniowych, kontrolujemy również jakość dostarczanych na budowę materiałów. Klient regularnie otrzymujemy od nas raporty na temat kolejnych etapów wraz z informacją, jak się one mają względem harmonogramu. W raportach umieszczamy również dokumentację fotograficzną budowy.

Odbiór prac

Wnętrza przed odbiorem zawsze zostają gruntownie posprzątane. Odbiór następuje wspólnie z klientem i obejmuje sprawdzenie wszystkich detali wykonawczych oraz dostarczonych w ramach kontraktu materiałów i sprzętów. Ten etap kończy podpisany obustronnie protokół odbioru i przekazanie dokumentacji gwarancyjnej. A na zakończenie przedsięwzięcia każdy z inwestorów otrzymuje komplet zdjęć z profesjonalnej, autorskiej sesji zdjęciowej projektowanego wnętrza.

Gwarancja i serwis

Na wykonane prace udzielamy 12-miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy wieloletni, pogwarancyjny serwis dla każdego elementu, który został przez nas zrealizowany.

Team

Rekomendacje

Zdanie zadowolonego klienta jest tym, co daje nam największą motywację do realizacji odważnych
i niebanalnych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami tych, którzy nam zaufali.